I përmendi vajzën/ Ilnisa Agolli përplaset me Egla Cenon! Gazetarja: Monstër që sillet vërdallë

Një debat i ashpër është zhvilluar mes Ilnisa Agollit dhe Egla Cenos në ‘Big Brother VIP3”, pasi aktorja përmendi emrin e vajzës së moderatores.

Përmendja e emrit të vajzës nuk u prit mirë nga Ilnisa, e cila shpërtheu ndaj Eglës, duke e quajtur si provokuese të mjerë dhe se ardhmja do ta gjykojë.Hap Pamjet Me Poshte!

Po ashtu në debat u përfshi edhe Julia, duke e quajtur ‘monstër’.

Debati:

Ilnisa: Je kaq e errët

Egla: Deri dje isha Anaisi

Ilnisa: Nuk ia vlen

Julia: Nuk ia vlen të merresh fare më të

Ilnisa: Po si mundet që të më zëri vajzën me gojë?

Julia: Është një monstër

Ilnisa: Si mundet që të më zëri vajzën me gojë?

Julia: Me këtë bën viktimën me atë që i tha Roza! Mos u mundo dhe mos u prek fare se vajzën shyqyr që e ke..

Ilnisa: Si mundet?

Julia: Kuptoje, nuk ia vlen të mendosh

Ilnisa: Një …, s’dua të them asnjë fjalë se…

Julia: Asgjë si bën përshtypje

Julia: Një monstër si puna e saj

Ilnisa: Një monstër që vardalliset në shtëpi dukë më përmendur emrin e vajzës, s’ke asnjë të drejtë

Egla: Më ke thirrur vetë Anais

Ilnisa: Ti je një provokuese e mjerë

Egla: Fare

Ilnisa: Uroj që publiku të gjykoj ashtu siç e ardhmja do të bëjë me ty

Egla: Ti më ke thënë Anais, më ke puthur

Leave a Comment