Bardhi këndon me banorët për Sarën, ajo i përgjigjet përmes një komenti

Një moment i veçantë u shfaq në profilin zyrtar të Big Brother në Instagram, ku Bardhi dhe bashkëbanorët e tij u panë duke kënduar me pasion një nga hitet e grupit “Fisnikët”, këngën “Ajo më mbyti”.

Videoja shpejti mori vëmendjen e ndjekësve të cilët nuk e humbën rastin për të komentuar dhe bërë pyetje.Hap Pamjet Me Poshte!

Por, një detaj gjithashtu tërhoqi vëmendjen e të gjithëve: mungesa e Sarës. Ndërsa Bardhi dhe të tjerët këndonin, fansat filluan të etiketojnë dhe të pyesin për Sarën.

Ajo lëshoi një koment intrigues dhe të mbushur me emocion: “Jam te ai krevati me ty dhe pse ti s’më sheh”.

Ky koment tregon përkrahjen që Sara vijon të tregojë për Bardhin. /Telegrafi/

Leave a Comment