Nxënësja 13-vjecare në Gjirokastër qëllon me thikë 15 vjecarin për shkaqe xhelozie

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Gjirokaster ku mesohet se nje vajze 13-vjecare ka qelluar me thike nje 15-vjecar.

13-vjecarja ishte nxenese e shkolles ‘Koto Hoxhi’ në Gjirokastër.Hap Pamjet Me Poshte!

Sipas dyshimeve te para mendohet se 13-vjecarja e ka goditur te riun per shkaqe xhelozie por policia e ka arrestuar dhe eshte duke punuar per te zbardhur ngjarjen.

15 vjecari eshte jashte rrezikut per jeten dhe eshte derguar me urgjence ne spital.

Policia dhe grupi hetimor jane duke punuar per te zbardhur ngjarjen.

Leave a Comment