“Jam mami i Heidit… “, Sara merr mesazhin e pazakontë, ja si i përgjigjet

Ish-banorja e BBV3 Sara Gjordeni ka postuar në Instastory një mesazh që nëna e Heidit i ka shkruar asaj.

Nëna e Heidit i shkruan se “i vjen keq që doli nga shtëpia sepse i jepte shumë gjallëri”. Madje ajo e uron që të ketë shumë suksese dhe i dërgon përqafime.

Sara nuk ka ngurruar ti përgjigjet me fjalët më të bukura që mund t’i thuash një nëne për fëmijën e saj.

“Ke një vajzë FANTASTIKE! Aq sa njeriun më të shtrenjtë e lash në ‘dorë’ të saj. Emrin e Heidit e kam përmendur në çdo emision si fituese. U kam thënë publikut të mos e nënvlerësojë. Të përqafoj fortë dhe të uroj vetëm të mira e që Heidi t’ua gëzojë zemrën”, ishte mesazhi që i ktheu Sara.

Leave a Comment