Djali i Arbana Osmanit feston sot ditëlindjen, ja urimi i veçantë i moderatores

Në familjen e Arbana Osmanit, ka festë. Djali i saj i madh, Joni, feston ditëlindjen dhe urimin më të bukur sigurisht e ka marrë nga e ëma.

Duke postuar një video me momentet më të bukura familjare, Arbana i shkruan fjalët më të ndjera Jonit.Hap Pamjet Me Poshte!

“Gëzuar ditëlindjen njeriu im i preferuar. Çfarë dhurate nga Zoti je ti, jam shumë e bekuar që jam nëna jote. Të duam shumë, shumë, shumë”, shkruan ajo.

Kujtojmë se Arbana Osmani është nënë e dy djemve, Jonit dhe Diellit dhe një vajze, Zoit.

Leave a Comment