Shoferit i bie të fikët në timon, aksidentohet autobusi në Tiranë!(Video)

Një autobus është aksidentuar në Tiranë, paraditen e kësaj të diele.

Aksidenti ka ndodhur në rrugën “Ferid Xhajko” afër 5 Majit, ku autobusi i linjës së Unazës së Re ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një pemë.Hap Pamjet Me Poshte!

Shoferit të autobusit i kanë rënë të fikët, ndaj ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit të transportit publik dhe është përplasur.

Leave a Comment