E dija që Bardhi do dilte”, Sara flet pas reagimit të djeshëm!

E ftuar sot ne emisionin “Big Brother Fan Club” ishte Sara Gjordeni e cila sqaroi situatèn e djeshme pas largimit tè Bardhit nga BBV3. Në Prime-in e djeshem ajo tha qè eshtè pak skeptike ne lidhje me daljen e papritur tè Bardhit, duke hedhur aludime se dalja ishte e planifikuar nga menaxheri i tij.

Pjesë nga biseda në studio.

Sara: Shumë njerëz thonë që dje u nxitova, fola në mënyrën e gabuar. Unë isha në dijeni që Bardhi do ta linte shtëpinë. Mendoj që nga stafi i tij mund të kishte pasur menaxhim më të mirë të situatës

Enxhi Nasufi: A ka ndonje konflikt mes teje dhe menaxherit te Bardhit?

Sara: Perveç Bardhit dhe familjes se tij, nuk me intereson farè mendon njè palè e tretè. Une me letmirin (menaxherin) kam pasur nje marredhenie shume neutrale, kam kontaktuar

Ina Kollçaku: Une e thashe do me kishte pelqyer të mos kishe reaguar. Daljen duhej ta lije të ndodhte. Personi i parè qè hodhi hijen e dyshimit ishe ti.

Sara: Në asnje moment nuk ka pasur dyshim per situatèn e nenes sè tij. Mua me intereson se si ndihet Bardhi. Ai ka pasur deshire shume te madhe per te gene ne Big Brother.

Leave a Comment