Ngacmoi s*ksuaIisht 22-vjeçaren, arrestohet biznesmeni shqiptar

Policia greke ka vënë në pranga një 48-vjeçar shqiptar, i cili akuzohet se ka abuzuar *ksualisht me një 22-vjeçare.

Mediat helene raportojnë se ka qenë 22-vjeçarja e cila menjëherë sapo është larguar nga një fermë në Selanikun lindor, ka mbërritur e traumatizuar në policia.

Ajo ka dëshmuar se ishte ngacmuar s*ksualisht nga pronari 48-vjeçar, i cili është me origjinë shqiptare.

Mediat greke shkruajnë se e reja vizitonte fermën me prindërit e saj për të kërkuar informacione pasi donte të krijonte të sajën.

Të premten e kaluar prindërit e saj nuk mundën të vinin me të dhe ajo shkoi vetëm.

Më pas, siç ka denoncuar në polici, 48-vjeçari me origjinë nga Shqipëria ka fikur të gjitha kamerat e sigurisë në zonë dhe e ka ngacmuar jo një por dy herë, një herë teksa ka qenë në kalë dhe një herë kur ka zbritur nga kali.

Pas denoncimit përkatës, efektivët e policisë kanë lokalizuar 48-vjeçarin dhe e kanë arrestuar.

Ai u dërgua në prokurori dhe u referua për t’u gjykuar në procedurë të pavarur në Gjykatën e Selanikut.

Leave a Comment