Krisje mes çiftit në BBV? Ilnisa e pyet nëse e do akoma, ja si i përgjigjet Meritoni

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi kanë disa javë që kanë nisur një romancë brenda shtëpisë së “Big Brother VIP 3”.Pamjet Me Poshte!

Çifti i cili prej ditësh kanë nisur një lidhje dashurie, mbrëmjen e djeshme kanë kaluar momente romantike me njëri-tjetrin në shtrat, ndërsa gazetarja i ka bërë një dedikim romantik shpirtit të saj binjak.

“Nuk më do më. Të dua shumë mos më lë vetëm, kam shumë frikë që të rri vetëm”– iu drejtua Ilnisa moderatorit teksa i prekte trupin me një trëndafil, por ajo nuk mori një përgjigje nga Meritoni.

Leave a Comment