Bardhi i mbyll gojën të gjithëve, publikon fotografi me Sarën në shtëpi

Bardhi dhe Sara u komentuan pa fund ditët e fundit.

Sara mori rrugën drejt Kumanovës, duke i shkuar në shtëpi Bardhit.

Ajo sot ndanë një fotografi ku Bardhi bën një selfie me Sarën prapa, shkruan “Kosovarja|

Dyshja duket se zbardhi mëngjesin krah njëri-tjetrit.

Leave a Comment