Pasi Sara shkoj në Kumanovë dhe postoj foto me nënën e Bardhit, bëhet “i gjallë” menaxheri i këtij të fundit

Pas daljes së Bardhit nga formati i ‘BBV3’, shkak gjendja shëndetësore jo e mirë e nënës së tij, një rrëmujë e madhe u krijua në rrjet.

Pasi Sara ngriti dyshimet në studio se dalja e tij mund të ketë qenë e planifikuar, ajo ka pretenduar se menaxheri i Bardhit, Jetmiri ka pasur për qëllim që t’i ndajë ata, por sipas saj, ai nuk ka arritur të realizojë këtë synim.

Kush eliminohet, Silvi apo Ledjona? Mes sherreve dhe debateve për pyetjet anonime, sot spektakli i “Big Brother VIP’

Më pas dyshja ka patur ‘përplasje’ nëpër rrjete sociale, e ndërsa ditën e sotme Sara ka ndarë në Instagram fotografi me Bardhin dhe nënën e tij.

Më pas një postim është bërë në Instastory-n e Jetmirit por kësaj here jo për çiftin.

Shiko foton:

Leave a Comment