Ka veshur apo jo të brendshme? Heidi Baçi lë nam në BBV, “harron” që kishte veshur fustan dhe…

Banorja e Big Brother, Heidi Baçi është “tradhtuar” nga fustani i saj gjatë spektaklit të së martës, duke zbuluar më shumë se ç’duhet para kamerave.

Konkurrentja ndodhej e ulur në divan së bashku me ish-partnerin, aktorin e humorit Romeo Veshaj, në pritje të një telefonate nga nëna e saj.Hap Pamjet Me Poshte!

Në momentin që banorja e BBV nisi të flasë me të ëmën u ngrit në këmbë, por “harroi që kishte veshur fustan

Teksa po ngrihej nga divani në living, Heidi Baçi hapi këmbët duke zbuluar më shumë se ç’duhej para kamerave.

Leave a Comment