Çdo vjehërr shqiptare do ta donte për nuse një vajzë si Alba, kështu ka përgatit iftarin ajo

Ish banorja e ‘Big Brother VIP Kosova’ Alba është mjaftë aktive me ndjekësit.

Ajo ka treguar se po agjëron muajin e Ramazanit, madje ka ndarë dhe një recetë për iftar me ndjekësit e saj në ‘Tik-tok’.Hap Pamjet Me Poshte!

Teksa Alba kujdesët për ushqimin nuk mungonin as detajet e vogla për të rregulluar tryezën.

Nga receta e saj janë inspiruar edhe mijëra ndjekës./kosovarja

Leave a Comment