“Kam alergji nga ty”/ Degradon sherri në BBV, Egla tështin disa herë me qëllim në fytyrën e Roza Latit (Video)

Nuk kanë fund debatet në shtëpinë e “Big Brother Vip”. Një incident ka ndodhur gjatë mbrëmjes së djeshme mes aktores Egla Ceno dhe prezantueses Roza Lati, të cilat kanë patur një debat të ashpër që përfundoi me një gjest të pakëndshëm nga ana e Eglës.

Gjatë një diskutimi në dhomën e gjumit, Egla, në një moment të tensionuar, ka teshtirë disa herë me qëllim në fytyrën e Rozës.Hap Pamjet Me Poshte!

“Kam alergji në fytyrën e saj”, i tha Egla-Rozës.

Ky veprim ka ndezur reagime nga banorët e tjerë dhe nga publiku që ndjekin programin. Kjo situatë vjen pak orë pasi aktorja pati gjithashtu një përplasje fizike me Rike Roçin. Vajzat nuk u kursyen aspak me ofendime ndërsa për to do të merret një vendim përmes zarfit të zi që tashmë ka mbërritur në shtëpi.

Leave a Comment