Kështu duket Luana Vjollca pa grim

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur Luana Vjollca është mjaftë aktive në mediat sociale.Hap Pamjet Me Poshte!

Ajo ka befasuar ndjekësit teksa publikon një video ku shfaqet pa grim, shkruan “Kosovarja”.

“E diela pa grim ditë e lirë” është shprehur Luana.

Andaj dhe ndjekësit nuk ndaluan me komente për moderatoren duket se nuk është në natyrën e saj të shfaqet pa grim.

Leave a Comment