Mu bë vëllai shok me burrin direkt’ Sara publikon foto me vëllain e saj dhe me Bardhin

Pasi u njohën brenda Big Brother Vip Albania dhe filluan aty lidhjen, shumë nga publiku mendonin se ishte vetëm për lojë.

Mirëpo, tashmë pasi ata janë jashtë Sara dhe Bardhi po shfaqen gjithmonë pranë njëri tjetrit.Hap Pamjet Me Poshte!

Madje së fundmi ka publikuar një foto ku shihet bashkë me vëllain e saj dhe me Bardhin ku tregon se vëllai i saj shumë shpejt u bë shok me Bardhin.

Leave a Comment