Nora del në rrugë me veshje transparente, i ‘çmend’ meshkujt në rrugë /FOTO👇

Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Jeta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj, shkruan ORAinfo.

Nora se fundmi ka habitur me veshjen e saj.Me Poshte!

Ajo shfaqet e veshur me fustan të gjatë dhe transparent. Me këtë veshje ajo do t’i çmend meshkujt. /ORAinfo/

Leave a Comment