Mes Meritonit dhe Romeos, ja kë mbështet Bardhi nga dy miqtë e tij

Dy banorët e Big Brother VIP, Romeo dhe Meritoni, të cilët kanë deklaruar më herët që kanë qenë miq të ngushtë prej vitesh, janë në një marrëdhënie të krisur, e shoqëruar me debate dhe përplasje.

Shoku i tyre i përbashkët, Bardhi, i ftuar në “Fun Club”, tregoi se kujt i jep më shumë të drejtë.Hap Pamjet Me Poshte!

Debatet e ashpra kanë filluar edhe në prime të djeshëm, ku të dy kanë shpërthyer në debate të ashpra, duke i përmendur të kaluarën njëri-tjetrit.

Në debatin Meriton Romeo kë mbështet?

“Mesa kam parë unë, mbështes Meritonin”, u përgjigj Bardhi.

“Uau”, reagoi Ina, e cila mesa duket u habit nga zgjedhja e tij.

Leave a Comment