Grimieri tha se Meritoni i kishte kërkuar “katërshe në hotel’, reagon reperi Stresi

Para pak ditësh grimieri i njohur Dario Daka shokoi rrjetin me deklaratën e tij se konkurrenti i Big Brother VIP Meriton Mjekiqi i kishte bërë ftesë për një katërshe.

“Shpifës, injorant, burracak. Harron Meritoni që shkruante për 4-she në hotel, dhe pasi nuk pranova më bëri bllok…ahh që s’jam aty t’ia plas njëherë fytyrës ordiner”, shkruante ai pak ditë më parë.

Grimieri tha se Meritoni i kishte kërkuar “katërshe në
Postimi i Darios

Për këto deklarata të tij u diskutua sot në Fun Club, ku ishte i ftuar edhe Stresi.

Ky i fundit tha se nuk e njihte Darion, por se e besonte në ato çfarë thoshte.

“Darion nuk e njoh, se kisha parë më parë ama e besoj”, tha Stresi.

Ndërkohë Dario në një telefonatë të regjistruar ka thënë se i qëndron deklaratave të tij dhe është gati të përballet me Meritonin pasi ai të dalë nga shtëpia.

Leave a Comment