Pas videos me sherrin, sot seanca për zgjidhjen e martesës së Princ Lekës me Elia Zaharinë

TIRANË-Ditën e sotme do të zhvillohet seanca e radhës për Princ Lekën dhe Elian Zaharian. Të dy personat janë pajisur me urdhër mbrojtjeje pas një sherri të dhunshëm që agravoi me një përplasje fizike.

Pak ditë më parë, ish-çifti u përplasen fizikisht pas pretendimeve se Leka Zogu i kishte dhunuar babain aktores së njohur. Video e sherrit të tyre bëri xhiron e rrjetit.Hap Pamjet Me Poshte!

Princ Leka dhe Elia Zaharia kanë një vajzë nga martesa e tyre, ndërsa prej disa kohësh jetojnë të ndarë dhe kanë nisur procesin e divorcit.

Leave a Comment