“Do merret njeri me moralin e…”, plas keq mes Sarës dhe vajzës së Julias në Big Brother: Qepe gojën dhe shijo famën!

Gjatë një loje me pyetje në BBV3, Julia ka treguar se ka pasur dy lidhje paralele njëkohësisht, deklaratë kjo që mori vëmendjen e mediave, por edhe të Sara Gjordenit e cila nuk nuk nguroi ta ‘thumbonte’ banoren.

“Ore a do merret njeri me moralin e Julias? Apo s’prodhon lajm nëse s’jam unë?”n shkruante Sara në një Instastory.

Duket se përgjigjen e ironisë së saj, ia ka kthyer vajza e Julias, Rene, e cila menjëherë pas reagimit të Sarës, postoi gjithashtu një Instastory, ku shkruante:

“Më zgjidh mua, më zgjidh mua, më zgjidh mua… jo mos më zgjidhni mua. Vajzë, shijo famën tënde dhe qepe gojën”, duke ironizuar kështu faktin që Sara gjatë qëndrimit në BBV3 kërkonte gjithnjë ‘prajmin’, e ndërsa kur doli jashtë nisi të ‘akuzojë’ mediat dhe rrjetet sociale që po i japin shumë vëmendje dhe po ‘përfitojnë’ nga fama e saj.

Leave a Comment