“Leku letër”, ja sa kushtoi veshja e Françeskës “Prime-n” e djeshëm

Françeska Murati, ndonëse ka pak ditë qëndrimi në shtëpinë e “Big Brother Vip” ka krijuar dinamika dhe debate që e kanë vënë në qendër të vëmendjes. Megjithatë ajo që është komentuar kudo në rrjet është edhe “look-u” i saj në çdo spektakël. Konkurrentja kurohet “kokë e këmbë” dhe veshja që përzgjedh nuk është e një çmimi modest.

Spektaklin e djeshëm për “look-un” e saj janë shpenzuar rreth 2 mijë euro, ku përfshihet fustani pranveror i firmës “Zimmermann” 995 euro, këpucët “Aquazzura” 850 euro dhe vathët “Shushuitong Crystal” 130 euro.Hap Pamjet Me Poshte!

Leave a Comment