Aksident në Tiranë, drejtuesi i “Toyota” humb kontrollin dhe përplaset me semaforin

Një aksident ka ndodhur mesditën e kësaj të mërkure në Tiranë në zonën e maternitetit të ri.

Drejtuesi i një automjeti tip “Toyota” ka humbur kontrollin dhe është përplasur me semaforin anës rrugës.

Raportohet se nuk ka dëmtime në njerëz, përveçse dëme të shumta materiale.

Policia ndërkohë ndodhet në vendin e ngjarjes për hetimin e shkaqeve të aksidentit

Leave a Comment