Luana Vjollcës i është “varur” gjoksi, nuk do të donit ta shihnit në këtë gjendje

Luana Vjollca është moderatore dhe këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo është shumë punëtore dhe këtë e tregon vazhdimisht.

Aktive është shumë edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit vëmendjen ka marrë gjoksi i “varur” i Luanës i cili s’po duket aq mirë.Me Poshte!

/ORAinfo/

Leave a Comment