Po Besi? Xhensila Myrtezaji: Më mjafton dielli, Ajka dhe Amen

Bes Kallakun dhe Xhensila Myrtezaj, kanë qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes edhe pse muajit e fundit më intensivisht, të cilët kanë zgjedhur të mos bëjnë asnjë koment për lajmet e divorcit të tyre.

Edhe pse ndarja në rrjetet sociale është faktike, të vendosur në mes të gjithë kësaj vëmendje, padyshim që ҫdo veprim dhe lëvizje e tyre, krijon interes për ndjekësit.Hap Pamjet Me Poshte!

Së fundmi, Xhensila ka publikuar një video teksa këndon me shumë pasion “Chandelier”, por vëmendjen e ka marrë përshkrimi që ajo ka vënë në video.

“Mjafton të ket Diell, Ajk dhe Amen”, shkruan këngëtarja

Leave a Comment