Bashkëshortja shkoi në maternitet për të lindur, por foshnja ndërroi jetë! 27-vjeçari kallëzim në polici

Një 27-vjeçar ka ngritur kallëzim në polici, pasi bashkëshortja e tij u shtrua në spital për të lindur, por foshnja ndërroi jetë.Me Poshte!

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

“Në Komisariatin e Policisë Nr. 3 është paraqitur shtetasi A. Gj., 27 vjeç, i cili ka kallëzuar se bashkëshortja e tij është shtruar në maternitet për të lindur, dhe gjatë kësaj kohe i ka ndërruar jetë fetusi (feto morto). Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njoftoi policia.

Leave a Comment