Alban Skënderaj me fjalë të ndjera uron Miriamin në përvjetorin e tyre

Këngëtari i njohur dhe i dashur për publikun shqiptar, Alban Skënderaj, ka shënuar një moment të veçantë sot – 17 vjetorin e njohjes me bashkëshorten e tij, Miriam Canin.

Në një postim plot ngrohtësi dhe dashuri në llogarinë e tij zyrtare në Instagram, Skënderaj ka ndarë një fotografi ku çifti shfaqet i qeshur dhe shumë pranë njëri-tjetrit, e shoqëruar me fjalët: “17 vite sot nga dita që u njohëm! Muza ime e përjetshme ❤️”.

Leave a Comment