“E vërteta triumfon”/Ja çfarë thotë ish-partnerja e Meritonit këtë herë

Në ‘Prime-n’ e kaluar, Meritoni rrëfeu një histori tepër të trishtë që kishte të bënte me djalin e tij të vogël, Loarin.

Pas rrëfimit të tij, erdhi një reagim prej ish-partneres, e cila nëpërmjet një story në Instagramin e saj ngriti shumë pikëpyetje kudo nëpër rrjet.Hap Pamjet Me Poshte!

“Ka punuar pastruese”, Elton Ilirjani rrëfen fillimet e Julias në SHBA
Një tjetër reagim ka ardhur dhe ditën e sotme, ku Egesta ka falenderuar të gjithë mbështetësit e saj duke shtuar në fund se ‘e vërteta gjithmonë triumfon’!

Leave a Comment