“Nuk ta ka dhënë Zoti mundësinë që të kesh fëmijë”/ Degjeneron debati në BBV, Ilnisa shpërthen ashpër ndaj Eglës: Të uroj të pastrosh… (Video)

Debatet në shtëpinë e “Big Brother VIP3” nuk kanë fund. Një përballje të ashpër kanë patur sot Egla Ceno dhe Ilnisa Agolli. Kjo e fundit e ka prekur aktoren e njohur në pikën e saj të dobët.

“Nuk ta ka dhënë Zoti mundësinë që të kesh fëmijë”, iu drejtua moderatorja banores, e cila tha se sapo të dalë nga BB VIP do ta bëjë një fëmijë.Hap Pamjet Me Poshte!

“Ta uroj të pastrosh edhe imazhin se e ke siç e ke”– i tha Ilnisa, ndërsa Egla ia ktheu duke thënë: “Mos u merr me imazhin tim. Secili me imazhin e vet.”

Pjesë nga debati:

Ilnisa: Se kupton rëndësinë e cicës ti se nuk të ka dhënë Zoti mundësinë të kesh fëmijë

Egla: O Zot nuk më besohet, gjuha e trupit është gjithçka

Ilnisa: Nuk ta ka dhënë Zoti mundësinë që të kesh fëmijë

Egla: Çfarë të them!

Ilnisa: Sa e bukur është ti japësh jetë dikujt

Egla: Mund të kem kur të dal. S’më ka ardhur akoma qejfi për të pasur

Ilnisa: Vërtetë?

Egla: Po

Ilnisa: Unë të uroj shumë, edhe mesazhet e Julias uroj që të të ndihmojnë

Egla: Faleminderit

Ilnisa: Ta uroj të pastrosh edhe imazhin se e ke siç e ke

Egla: Mos u merr me imazhin tim. Secili me imazhin e vet.

Ilnisa: E kam shumë të pastër un

Egla: Merru me imazhin tënd.

Ilnisa: Uroj që të kesh fëmijë dhe të pastrosh imazhin

Egla: Po pata qejf do e bëj

Ilnisa: Do na bësh edhe një fëmijë që ti flasësh për cicën

Egla: Për cicën po i flas atij tani

Leave a Comment