“Mbrëmë kam parë tmerr me sy”, Luiz Ejlli tregon momentet e panikut: Avioni nuk ulej dot në Tiranë… (Video)

Luiz Ejlli ka treguar se ka përjetuar momente paniku një natë më parë, pasi avioni me të cilin po kthehej në Tiranë, nuk arriti që të ulej në kryeqytet për shkak të turbulencave.

Ai thotë se avioni u detyrua që të bënte ulje nën Shkup.Hap Pamjet Me Poshte!

“Mbrëmë kam parë hata me sy, jo vetëm unë por të gjithë ata që ishin, o Zot faleminderit. Kishte shumë turbulenca dhe nuk u ul dot në Tiranë. U ul në Shkup”, tregon Luzi përmes një videoje në rrjetet sociale.

@shkodranja.here.for.luiz

🙏🏻❤ #luizejlli #meluizin

♬ original sound – Lui👑❤

Leave a Comment