Publikohen pamjet nga festa madhështore që Luzi dhe Kiara organizuan mbrëmë për bebin e tyre

Publikohen pamjet nga festa madhështore që Luzi dhe Kiara organizuan mbrëmë për bebin e tyre
Luizi dhe Kiara kanë organizuar mbrëmë një baby shoëer për vajzën e tyre që shumë shpejt do të vij në jetë.

Në festë ishin të pranishëm familjar e miq të ciftit duke përfshirë edhe fytyra të njohura publike.Hap Pamjet Me Poshte!

Sigurisht festa nuk kaloi pa këngë ku për këtë u përkujdesën Klajdi dhe Bruno ndërsa edhe Luizi ka kënduar këngën frymë që i është kushtuar vajzës.

Më poshtë gjeni pamjet e atmosferës së mbrëmshme./InfoKosova/

Shiko videot:

Leave a Comment