78-vjeçari që lidhu dhe rrahu macen me shkop

Është shoqëruar në ambientet e komisariatit 78-vjeçari nga Rrogozhina i cili në një video të mbërritur në JOQ dhunonte një mace.

I moshuari e kishte lidhur kafshën e gjorë dhe e godiste me shkop vazhdimisht. Ai më pas e futi atë në një qese.Hap Pamjet Me Poshte!

Sipas dëshmitarëve për JOQ, kjo nuk ishte hera e parë që 78-vjeçari kryente veprime të tilla me kafshët. Ai ka deklaruar se e ka dhunuar macen pasi e linte pa gjumë.

Leave a Comment