PAMJET / Heidi dhe Romeo kapen në momente intime, modelja i ulet në prehër dhe bën lëvizje provokuese

Dy banorët e spektaklit televiziv “BBVA3”, Romeo dhe Heidi duket se kanë lënë pas debatet dhe kanë kaluar disa momente intime me njëri-tjetrin.

Heidi i është ulur në prehër Romeos, teksa ai po qëndronte i vetëm në oborr, dhe për disa çaste kanë shkëmbyer puthje dhe përqafime.Hap Pamjet Me Poshte!

Por, teksa u pyetën nga një banore tjetër në qoftë se janë pajtuar, ata u përgjigjën të dy “jo”.

Leave a Comment