Situatë komike mes Julit dhe Rikes/ “Hajde o rrush, o yll”, modelja ngacmon aktorin: Do përjetosh ëndrrat që nuk i ke përjetuar kurrë (VIDEO)

Vëllai i Madh u dha dje banorëve të “Big Brother VIP3” një sfidë të re. Në shtëpinë më të famshme në Shqipëri kishin hyrë makina luksoze dhe vajzat do të ngacmonin djemtë.

Ishin vajzat ato që zgjodhën se cilin nga djemtë do të ngacmonin dhe Rike Roçi kërkoi Julian Dedën.

“Ta hangsha syrin. Ma hoqe trurin”– ishin disa nga fjalët që modelja i drejtoi aktorit të njohur, si pasojë e kësaj sfide.

E teksa ndodhej në një makinë të zezë luksoze, Rike e ftoi Julin që ti bëjë një xhiro duke thënë: “Hajde se do të përjetosh ëndrrat që nuk i ke përjetuar kurrë”, megjithëse ai luajti rolin e një çuni mamaje.

Pjesë nga ngacmimi:

Rike: Ta hëngsha syrin

Juli: Kjo makina e kujt është?

Rike: E imja, a do të vish ta bësh një xhiro?

Juli: Po por ti jap vetë dhe jo ti japësh ti

Rike: Hajde o rrush, o yll

Juli: Po mos më thuaj rrush mua se jam gjithë ky çun

Rike: Ma hoqe trurin

Juli: Mua po ma heq trurin kjo makina

Rike: Hajde se unë jam më e mirë se makina

Juli: Ku do të më çosh?

Rike: Hajde se do të përjetosh ëndrrat që nuk i ke përjetuar kurrë.

Leave a Comment