Heidi hedh lulet, kush do të jetë ‘nusja’ e radhës në Big Brother VIP?

Ashtu siç e do tradita, sot në dasmën e Heidit dhe Romeos në shtëpinë e Big Brother VIP3, nusja ka hedhur buqetën më lule.

Rikja ishte banorja që kapi buqetën, që po sipas traditës, ajo pritet të jetë nusja e radhës, por nuk dihet nëse kjo do të ndodhëe brenda shtëpisë së BBV.

Heidi dhe Romeo i thanë “P0” njëri-tjetrit sonte në një dasmë madhështore të organizuar nga Vëllai i Madh, teksa shkëmbyen unazat dhe puthje emocionuese.

SHIKO VIDEON ME POSHTE!

Leave a Comment