Pasi i thanë “Po” njëri-tjetrit, Heidi Baçi dhe Romeo Veshaj nuk përmbahen para kamerave, të shtrirë në shtrat, aktori i… (Video)

Heidi Baçi dhe Romeo Veshaj, pasi u rikthyen në krahët e njëri-tjetrit, u “martuan” në një lojë të organizuar brenda shtëpisë së Big Brother Vip.Hap Pamjet Me Poshte!

Çifti, pasi i thanë “Po” njëri-tjetrit, kanë kaluar momente të nxehta në shtrat.

Heidi Baçi dhe Romeo Veshaj s’janë përmbajtur në krevat para kamerave duke “dhuruar” për publikun çaste romantike.

Aktori shihet teksa qëndron në krevat pa bluze duke qëndruar sipër partneres së tij dhe shkëmbejnë puthje me njëri-tjetrin.

Kujtojmë që çifti i dhanë fund romancës së tyre brenda shtëpisë, por gjetën sërish rrugën për tek njëri-tjetri.

Leave a Comment