Çfarë ndodhi në BBV?/ “Do duroj dhe këta tani…”, Egla ‘përplaset’ keq me produksionin, ja për çfarë i akuzon (Video)

Egla Ceno është një nga banoret më të komentuara të këtij edicioni të BBV.Hap Pamjet Me Poshte!

Loja dhe strategjia e saj brenda shtëpisë, krijon shpesh dinamika jo vetëm brenda BBV, por edhe në gjithë publikun që e ndjek këtë format.

Në një video gjatë mbrëmjes dje, Egla Ceno është shfaqur mjaft e acaruar me produksionin në një bisedë me Romeon, kjo pasi sipas saj nuk i hapin derën e dhomës së rrëfimit dhe kur është brenda dhomës i flasin keq.

Pjesë nga biseda:

Egla: Nuk më hapin as derën e dhomës së rrëfimit dhe më përgjigjen keq në dhomën e rrëfimit.

Romeo: Isha unë …

Egla: Kaq. Mos janë me cikël a nuk di me çfarë. Nuk di çfarë kanë, do duroj dhe këta tani…

BB: Egla kujdes mikrofonin

Egla: Nervat e këtyre, të të padukshmëve…

Leave a Comment