Vajza 15-vjecare kërkon ti jap fund jetës duke pirë ilace

KOSOVE- Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Malishevë te Kosoves ku mesohet se nje vajze 15 vjecare kerkon ti jap fund jetes.

Ajo ka konsumuar nje sasi ilacesh nje mbidoze per qetesim por gjendja e saj eshte perkeqesuar dhe eshte derguar me urgjence ne spital.

Fatmiresisht gjendja e saj eshte permiresuar dhe policia dhe grupi hetimor eshte duke punuar per zbardhjen e ngjarjes.

Ekpsertet bejn me dije se prinderit ne keto kohe duhet te jene me te kujdesshem ndaj femijeve te tyre dhe te jene me shume prane tyre. shiko.news

Leave a Comment