‘Aj moj Egla’! Armaldo Kllogjeri reagon pas përjashtimit të Eglës: Unë e gjeta veten në rrugë!

Pak momente më herët, Egla Ceno është përjashtuar nga loja e ‘BBV3’.Pamjet Me Poshte!

Ky vendim është pritur me shumë sportivitet prej ish-banores por për disa konkurrentë të tjerë jo, të cilët kanë nisur debatet në shtëpi teksa ‘fajsojnë’ çiftin Ilnisa-Meriton për largimin e Eglës.

Por dhe reagimet nga jashtë nuk kanë qenë të pakta ku pas Sara Gjordenit ka reaguar dhe një tjetër ish-banor i ‘BBV2’, Armaldo Kllogjeri, i cili nëpërmjet një postimi në Instastory thotë:

“Ah moj Egl uroj që ende të jesh në punë (në teatër) tani që dole nga ‘BBV3’, sepse unë kur dola nga ajo shtëpi e gjeta veten në rrugë.

Leave a Comment