“Sapo dola nga terapia intensive”, Sin Boy reagon pas rrahjes LIVE në TikTok

Pak ditë më parë, reperi shqiptar Sin Boy u dhunua nga disa persona të maskuar ndërsa ishte LIVE në TikTok.

Edhe pse shumë njerëz besojnë se kjo ngjarje ishte e stisur, reperi shqiptar nuk mendon kështu.Hap Pamjet Me Poshte!

Në rrjetet sociale, Instagram, ai ka publikuar një foto ku shfaqet me serum në shtratin e spitalit. Më pas Sin Boy ka konfirmuar fjalët e motrës së tij, duke shkruar:

“Sapo dola nga kujdesi intensiv pas sulmit. Gjithçka shkoi mirë, faleminderit për urimet tuaja”.

Motra e tij duke folur për mediat greke tha se Sin Boy ndodhet në spital pas sulmit pasi është lënduar në kokë dhe ka dhimbje.

“Shkuam në spital, se kisha frikë se kishte hematomë në kokë, është në spital. Është nëna ime tani atje, me të. I dhemb koka, është i trullosur. Unë kurrë nuk e kam përjetuar këtë më parë”.

Leave a Comment