Fenomeni Egla “thyen” rrjetet sociale. Foto

Egla është shndërruar në një personazh mes “dashurisë dhe urrejtjes”, duket se për të nuk ka “të mesme të artë”, teksa është shndërruar në një fenomen në shtëpinë e Big Brother Vip 3.

Aktorja kontraverse, është dënuar në një dhomë izolimi, e ndarë nga banorët e tjerë të shtëpisë, disa prej të cilëve mendojnë se kanë shpëtuar njëherë e mirë prej saj.

Fakti që Egla tashmë është një prej konkurrenteve më të forta, e tregojnë edhe statistikat.

Një video e saj, ku u zbulua e vërteta që nuk është eleminuar, ka thyer shikueshmërinë, duke mbledhur mbi 1.9 milionë shikime në vetëm pak orë.

Një gjë është e sigurtë, për mirë apo për keq, Egla jo vetëm që po merr një vëmendje të madhe, por siç thotë një shprehje “po jeton pa qira” në kokat e disa prej banorëve.

PAMJET I KENI KETU!

Leave a Comment