Roza shpërthen në lot, Rita Lati e surprizon në Big Brother VIP

Roza ka pritur gjatë për një surprizë nga e ëma, aktorja e mirënjohur Rita Lati dhe më në fund dëshira i është plotësuar.Me Poshte!

Rita i ka dërguar Rozës një dron me mbishkrimin “Të kam zemër mam”.

Me të parë dronin, Roza ka shpërthyer në lot.

Leave a Comment