Aksident i frikshëm, “BMW” del nga rruga dhe përfundon në kanal, zbardhen detajet

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Fier- Seman, në vendin e quajtur “ Ura e Bacinozit”.

Një automjet tip “ BMË” pasi ka humbur kontrollin ka përfunduar në kanalin anësor të rrugës. Burimet paraprake bëjnë me dijë se në automjet po udhëtonte një cift bashkëshortësh të cilët janë transportuar me urgjencë në spitalin rajonal të Fierit.Hap Pamjet Me Poshte!

Në vendngjarje kanë shkuar menjëherë forcat policore dhe grupi hetimor të cilët po punojnë për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti.

Leave a Comment