Sfida e produksionit/ Ja për çfarë është penduar Ilnisa në ‘BBV’

Tre të skualifikuarit prej produksionit, Ilnisa, Meriton dhe Egla, mbrëmjen e djeshme kanë zhvilluar një pyetësor mes njëri-tjetrit.

E teksa pyetja ishte për çfarë jeni penduar në këtë lojë, Ilnisa është shprehur se pendesa e saj më e madhe është mundësia që i ka dhënë Eglës të merrej me të.

“Jam penduar gjatë këtij rrugëtimi që jam marrë me ty. Jam penduar dhe që kam lejuar Meritonin pa e diskutuar bashkë siç diskutojmë gjithë kohën shumicën e gjërave.’- është shprehur Ilnisa.

PAMJET I KENI KETU!

Leave a Comment