E konfirmuar/ Ky është personazhi i njohur që hyn në shtëpinë e BBV3 të shtunën - Web Lajme

E konfirmuar/ Ky është personazhi i njohur që hyn në shtëpinë e BBV3 të shtunën

Të papriturat nuk kanë fund në “Big Brother VIP 3”! Në spektaklin e radhës, dy banorë të rinj bëhen pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Produksioni konfirmon se Liam Mandiaro nis garën për çmimin e madh këtë të shtunë. Ai provon për herë të dytë këtë eksperiencë, pas asaj në “Big Brother 5”. Këtë herë si personazh VIP, ai do të tentojë të bëjë për vete publikun, për të siguruar qëndrim sa më të gjatë në shtëpinë e “BBV”.Hap Pamjet Me Poshte!

Ndërkohë, të shtunën e kaluar, tri banorë të tjerë u bënë pjesë e shtëpisë, Sara Karaj, Julia Ilirjani dhe Silvi Forte. Ndërkohë, në nominim janë Françeska, Egla, Ilnisa, Meritoni, Roza, Ledjona dhe Erjola. Njëri prej tyre eliminohet të shtunën.

Banori tjetër që përflitet por është ende i pakonfirmuar zyrtarisht është Jetmir Salaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *