Në orën 3 të natës, shoferja futet me makinë në shtëpinë e qytetarit: Tmerrohen fëmijët

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak netë më parë në Tiranë, por që duket se është mbajtur i fshehtë nga policia.Me Poshte!

Një shofere ka humbur kontrollin e mjetit me të cilin po lëvizte në rrugën “Siri Kodra” dhe ka përfunduar brenda shtëpisë së një qytetari.

Ky i fundit ka denoncuar këtë aksident në redaksinë tonë duke treguar edhe dëmet e shkaktuara nga shoferja në fjalë.

Ai thotë se aksidenti ka ndodhur rreth orës 3 të natës dhe për fat të mirë makina s’ka përfunduar në dhomën e gjumit.

Makina me shpejtësi ka shkatërruar plotësisht portën e shtëpisë dhe ka përfunduar në oborrin e saj.

Qytetari thotë se fëmijët janë traumatizuar nga ky aksident i rëndë, pasi përplasja ka qenë e fortë dhe teksa ata ishin në gjumë.

Denoncimi i qytetarit Me Poshte!

Prsh doja te denocoja nje aksidet nese mundeni. Na ka hyr makina mbrenda ka 3 dit sot dhe policia fshehu ngjarjen. Te siri kodra per ball hotel meridjan tr

Vetem keto foto mora se spata munci se mu tremben femiet. Ishte ora 3 e nates mos kish qen kjo muri do na kishte hyre ne dhom te gjumit. Shoferja ishte femer

Vetem kero arrita te marr se kisha femiet me traum

Leave a Comment