Ndarja nga Bes Kallaku, Xhensila Myrtezaj merr vendimin e papritur

Xhensila dhe Besi prej kohësh përfliten për ndarjen e tyre, teksa ky i fundit konfirmoi zërat duke e quajtur “ish bashkëshorte”.

Mirëpo pas ndarjes, teksa komente të shumta vërshuan mbi të, ajo ka vendosur të bllokojë komentet në rrjete socile dhe asaj mund t’i komentojnë vetëm personat që ajo ndjek.Hap Pamjet Me Poshte!

Mesa duket komentet që i përmendnin Besin mund të jenë një shqetësim për të, ndaj dhe ajo ka ndërmarrë këtë hap.

Leave a Comment