“Asnjëra nuk e bën siç e bëj unë”, pas ndarjes nga Besi, Xhensila shfaqet në superformë dhe i mahnit të gjithë me lëvizjet sensuale (Video)

Xhensila Myrtezaj është një nga personazhet më të përfolur në mediat rozë kohët e fundit.

Pak kohë më parë, u konfirmua se këngëtarja i ka dhënë fund martesës disa vjeçare me aktorin Bes Kallaku, teksa çifti janë prindër të një vajze dhe një djali.Hap Pamjet Me Poshte!

Por duket se problemet në jetën personale, nuk e ndalin Xhensilën të shkëlqejë në karrierë.

Këngëtarja është shfaqur në super formë në daljet e fundit në skenë, ku nuk kanë munguar as lëvizjet provokuese nga ana e saj.

@xhensiladashuria

Zjarr🔥@Xhensila Myrtezaj

♬ original sound – Xhensila Myrtezai

Leave a Comment