Debat i fortë në BBV, Erjola i kthehet keq Romeos: “Marr ‘zarfin e zi’ dhe ta këpus sa t’më hajë dora” (Video) - Web Lajme

Debat i fortë në BBV, Erjola i kthehet keq Romeos: “Marr ‘zarfin e zi’ dhe ta këpus sa t’më hajë dora” (Video)

Ka agravuar debati mes moderatores Erjola Doçit dhe aktorit Romeo Veshajt.

Teksa tentuan që të sqaroheshin për debatin që u diskutua mbrëmë në “prime”, sot Erjola i është kthyer keq Romeos.Hap Pamjet Me Poshte!

Madje së fundmi e ka kërcënuar se do ta qëllonte dhe do të paketonte vetë valixhen e saj.

Pas debatit, Romeo e ka provokuar disa herë duke tentuar që Erjola të qëllonte fizikisht.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *