E trishtë! Nëna e re e një fëmije i jep fund vetes

Një 30-vjeçare, nënë e një fëmije 9 vjeç është gjetur e v.arur në tualetin e shtëpisë së tyre në fshatin Fushë Vërri në Delvinë.

Nga burimet për media bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur pasditen e kësaj të enjte, ku sipas raportimeve të para, dyshohet se gruaja 30-vjeçare është vet.ëvarur.

30-vjeçarja Teuta Kondi është gjetur e pajetë nga vëllai i saj, ndërkohë mësohet se bashkëshorti i saj ka qenë bari me bagëti.

Policia dhe grupi hetimor kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave dhe shkaqet e ngjarjes.

Leave a Comment